Connect with us

Bota

Arrestohet një femër për masturbim në publik

Published

on

Arrestohet një femër e cila masturbohej në publik

Një vajzë 26 vjeçare nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara është arrestuar pasi po masturbohej në publik. Menjëherë në vendngjarje ka arritur Policia e cila ka kryer dhe arrestimin në flagrancë. Megjithatë,  as prangat nuk kanë arritur ta mbërthejnë dot,  pasi ajo sapo kishte hyrë në makinën e policisë kishte vazhduar të njëjtin avaz.

Policia ishte njoftuar nga hoteli JW Marriot i cili ndodhet në Ostin , gjatë ditës së martë. Në këtë njoftim bëhej fjalë për një femër, e cila ndodhej në cep të rrugës dhe mbante një objekt argjendi në organin gjenital.Sipas denoncimit gjatë aktit ajo i mbante këmbët e hapura dhe të ngritura përpjetë, siç përshkruhet dhe në regjistrin policor.

E pamposhtur, sa e futën në makinë kishte filluar përsëri festën

Një nga të punësuarit e këtij hoteli kishte raportuar se po dëgjonte një femër që po rënkonte, pasi ajo po masturbohej për rreth tetë minuta me radhë. Sapo ai i ishte afruar asaj për ta ndaluar, ajo e kishte përzënë atë duke i bërtitur.

Në një fazë ai kishte arritur ta largonte atë, ndërsa ajo siç ishte gjysmë e zhveshur, kishte hyrë në një BAR që ndodhej aty pranë. Menjëherë ishe ulur në një tavolinë dhe ja kishte filluar përsëri të masturbohej.

Aji kishte ndaluar vetëm në momentin që kishte arritur Policia. Sapo kishte parë policinë, ajo kishte vënë duart mbi tryezë, por ata kishin vënë re se 26 vjeçarja ishte komplet e zhveshur nga brezi i poshtë.

Menjëherë e kishin arrestuar dhe ishte mbyllur në makinën e patrullës, ku ajo përsëri kishte vazhduar të masturbohej në sediljen e pasme deri në momentin që kishin arritur në rajon.

Atje ajo ishte identifikuar dhe ishte njohur me akuzat ndaj saj, në vazhdim ishte lënë e lirë pasi kishte paguar garancinë prej 3,000 dollarësh.


Më të lexuarat