13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Kryefaqja Autorët Postime nga Alba Report

Alba Report

595 POSTIME 0 KOMENTET
Alba report është një platformë informative që si misjon të saj ka informimin e mbarë Shqiparëve duke pasqyruar Informacjon korrekt të cilësisë së lartë pa deformime të realitetit .Lajme sportive, Politika si dhe aktualiteti në Shqipëri dhe mbarë botën.
Marrin fund udhëtimet e lira drejt evropës për 57 shtete të ndryshme

Marrin fund udhëtimet e lira drejt evropës për 57 shtete të...

Brukseli i ka dhënë fund udhëtimeve të lira drejt Evropës për qytetarët e 57 shteteve të ndryshme....
Përgjaken pashkët në Sri Lanka, Tragjedi me shumë të vdekur – 13 të arrestuar

Përgjaken pashkët në Sri Lanka: Tragjedi me shumë të vdekur –...

Të paktën 207 persona kanë humbur jetën e tyre dhe 405 të tjerë mbetën të plagosur gjatë...
Macja e egër futet në fushën e golfit dhe plagos një lojtar

Macja e egër futet në fushën e golfit dhe plagos një...

Një lojtar golfi dhe një kalë po trajtohen në spital pas plagëve të marra nga një mace...
Arrestohet avokati i famshëm Grek, Alexandros Lykourezos, në kuadër të operacionit «Mafja e burgjeve»

Arrestohet avokati i famshëm Grek, Alexandros Lykourezos, në kuadër të operacionit...

Sipas informacioneve të fundit është arrestuar avokati i njohur grek, Alexandros Lykourezos. Për ju që nuk...
Rrufeja godet Akropolin duke lënë pas 4 të plagosur

Rrufeja godet Akropolin duke lënë pas 4 të plagosur

Sipas informacioneve nga mediat greke, një rrufe ka goditur Akropolin duke plagosur 4 persona. Ndërmjet të plagosurve ishin...
Aleksandër Lucaj flet për herë të parë nga burgu grek, Jam i pafajshëm, vajzën e vrau greku

Aleksandër Lucaj flet për herë të parë nga burgu grek: Jam...

Aleksandër Lucaj ka thyer heshtjen e tij dhe ka dhënë një intervistë nga burgu i Grebenesë, ku...
I vuri burrit të saj një burka dhe u bë bujë në gjithë Pakistanin

I vuri burrit të saj një burka dhe u bë bujë...

Një grua në Afganistan kishte shkaktuar stuhi reagimesh, pasi kishte publikuar një foto të burrit të saj i...
Shpërthim në koleksionin më të madh të auto veturave Porche, Një person i vdekur dhe disa të plagosur

Shpërthim në koleksionin më të madh të auto veturave Porche: Një...

Një Karolinën e Veriut ka ndodhur një tragjedi, një sipërmarrës kishte goditur një tubacion gazi duke shkaktuar...
Tërmet i fuqishëm në Indonezi, Autoritetet në gatishmëri për cunami

Tërmet i fuqishëm në Indonezi: Autoritetet në gatishmëri për cunami

Një tërmet i fuqishëm ka goditur pjesën jugore të Indonezisë. Sipas matjeve të Institutit Gjeodinamik Amerikan, ky...
Beniamin Netanyahu fitoi zgjedhjet parlamentare të Izraelit

Beniamin Netanyahu fitoi zgjedhjet parlamentare të Izraelit

Beniamin Netanyahu ka arritur të sigurojë një mandat të ri pas fitores së tij në zgjedhjet parlamentare...