Connect with us

Turqia

Dy Policë Turq kishin qëlluar njëri tjetrin në aeroportin Kayseri

Published

on

Dy Policë Turq kishin qëlluar njëri tjetrin në aeroportin Kayseri

Përfundimisht ishte zgjidhur misteri me të shtënat në aeroportin Turk të provincës qendrore Kayseri.

Sipas transmetimeve të NTV dhe disa mediave të tjera Turke, dy Policë ishin transportuar në spital pasi kishin qëlluar njëri tjetrin me armët e tyre. Ngjarja kishte ndodhur pas një konfrontimi në aeroportin e provincës qendrore në Turqi.

Policia kishte ndërmarrë masa shtesë për sigurinë e civilëve në terminalin e fluturimeve të brendshme pas incidentit në aeroportin Kayseri.


Më të lexuarat