Connect with us

Europa

Greqi: Triler me një të vdekur në Pire

Published

on

Triler me një të vdekur në Pire featured c

Një burrë i moshuar rreth 70 vjeç është gjetur i pajetë gjatë orëve të para të mëngjesit në ballkonin e tij. Ky person banonte në Pire të Athinës.


Triler me një të vdekur në Pire post image
Pire / Athinë

Mbas analizave të kufomës, janë gjetur plagë të jashtme, të cilat tani për tani nuk dihet se nga i ka pësuar. Autoritetet po kërkojnë bashkëshorten e tij. 20 vite më e re në moshë, dhe është nga Kili.

Autoritetet po mundohen të vërtetojnë nëse bëhet fjalë për një vepër penale apo dika të ndryshme.


Më të lexuarat

Copyright © 2019 Alba Report