Connect with us

Afrika

Invalidi arrin në destinacionin e tij i kapur pas një maune

Published

on

Invalidi arrin në destinacionin e tij i kapur pas një maune featured

Incidenti është filmuar në autostradë teksa shpejtësia e maunës ishte rreth 80 km/h. Aty ky mendon se ti i ke parë të tëra në këtë dynja, vjen një video e cila të bën të fërkosh sytë. Invalidi arrin në destinacionin e tij i kapur pas një maune. Kjo ngjarje ka ndodhur në Afrikën e Jugut dhe protagonist është një burrë invalid.

Ky person, pasi siç duket ishte vonuar për të vajtur diku, kishte vendosur të kapej pas prapakolpit të një maunje. Ai mbante një maune e cila po tërhiqte karrocën e tij në autostradë.

Videon e kishte filmuar një shofer i cili gjendej pas maunës në autostradë. Madje, në fund duket dhe momenti kur ai e lëshon maunën për tu kthyer majtas në një degëzim të autostradës.


[videopress GAFQJbBR]


Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat