13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Kryefaqja Kafshët

Kafshët

Informacione dhe udhëzime jetën dhe botën e kafshëve. Si të komunikoni më mirë me kafshët nëpërmjet gjuhës së shenjave. Cilat janë nevojat e tyre në jetën e përditshme. Artikuj informativë dhe video mbi shëndetin dhe edukimin e kafshës tuaj.

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Reklama
Reklama