13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Kryefaqja Kinema

Kinema

Alba Report ju sjell informacion mbi prodhimet e fundit të kinematografisë, Filma Seriale, telenovela. Trailer dhe përshkrime të prodhimeve më të  fundit që nuk kanë qarkulluar në kinema akoma.

Asnjë postim për tu shfaqur

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Si ishin zhdukur burrat në Spanjë para 4000 vitesh featured

Si ishin zhdukur burrat në Spanjë para 4000 vitesh

Transformimi i gadishullit Iberik, i cili përfshinte Portugalinë dhe Spanjën e sotme ka ndodhur rreth 4500 vite para periudhës...

BBC-ja braktis Bretaninë e Madhe

Reklama
Reklama