Connect with us

Sex

Kolumbjanja vdes në mënyrë tragjike pas 5 orësh seks pa ndërprerje

Published

on

Kolumbjanja vdes në mënyrë tragjike pas 5 orësh seks pa ndërprerje

Kolumbjanja seksi vdes në mënyrë tragjike pas 5 orësh seks pa ndërprerje. Besohet se ajo kishte vdekur pasi kishte bërë seks të egër për 5 orë të tëra, pa e ndaluar fare ritmin. Ajo vdiq nga infarkti në një hotel të provincës Kali, në Kolumbi.

Sipas mediave lokale, partneri i saj kishte lajmëruar menjëherë shërbimet e emergjencës, megjithatë ambulanca ishte vonuar shumë gjatë rrugës për arritur aty. Si përfundim, partneri i saj e kishte mbështjellur atë me një batanije dhe e kishte transportuar në Spitalin Universitar të Valle-s.

Atje, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve për ta shpëtuar, nuk kishin arritur dot ta sillnin në jetë. Më vonë u konstatua se: «çifti kishte konsumuar një sasi të konsiderueshme ilaçesh duke u përpjekur të zgjasnin “sesionin” e tyre.

Autoritetet kanë urdhëruar të bëhen analizat për të parë nëse ajo ishte përdoruese lëndësh narkotike dhe nëse kjo kishte luajtur ndonjë rol në vdekjen e saj.


Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat