14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Një rast tepër i rrallë ku kanë lindur dy binjakë gjysmë-identikë ka ndodhur në Australi në vitin 2015. Këta binjakë ishin krijuar nga një vezë dhe dy qeliza të spermës. Ky lajm tani është...
Ka bërë bujë në internet lajmi ku një grua kishte blerë një biletë lotarie me një kartë krediti që kishte vjedhur. Kjo biletë kishte fituar shumën prej 50.000 dollarësh
Ëndrra e një vajze nga Australia u shndërrua në ankth kur ajo u zhvendos në Pakistan për hir të burrit që dashuronte, në mënyrë që të kalonin së bashku jetën që ai...
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Autoritetet Franceze po hetojnë kryepeshkopin Italian featured

Autoritetet Franceze po hetojnë kryepeshkopin Italian

I dërguari i Vatikanit, Luigi Ventura, gjendet nën hetim nga autoritetet franceze pasi akuzohet për ngacmim seksual ndaj një...
Reklama
Reklama