24 C
Tirana
E shtunë, Maj 25, 2019
Kryefaqja Bota Emiratet e Bashkuara Arabe

Emiratet e Bashkuara Arabe

Lajmet e fundit nga Emiratet e Bashkuara Arabe. Informacion mbi eventet, kulturën, poliitkën dhe ngjarje të ndryshmë nga ky shtet federal, i cili gjendet në zonën lindore të gadishullin Arabik , në Gjirin Persik.

217FansaPëlqeje
1,313Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Zbulohet jetë mikrobike në planetin e Marsit

Zbulohet jetë mikrobike në planetin Mars

Prezenca e metanit në atmosferën e Marsit ishte konfirmuar nga një analizë e re e të dhënave...

Kanadezi dënohet me vdekje në Kinë

Reklama
Reklama