14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Zgjedhjet lokale në Turqi Katër të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Zgjedhjet lokale në Turqi: Katër të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Katër persona kanë humbur jetën e tyre gjatë episodeve që ishin zhvilluar jashtë qendrave të votimit në...
Reklama
Reklama