14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Autori i këtij krimi makabër kishte transmetuar drejtpërdrejt momentet e masakrës në rrjetet sociale. Sipas informacioneve ai kishte ngritur në profilin e tij dhe një manifest prej disa faqesh.Në një...
Zelanda e re gjendet në gjendje alarmi pas dy sulmeve që ishin realizuar në dy xhami në zonën e Christchurch. Gjatë këtij sulmi, i cili ishte organizuar nga katër persona, kishin mbetur...
Mbijetoi për 4 orë në det duke përdorur vetëm xhinset e tij dhe asgjë tjetër. Personi në fjalë quhet Arne Murke dhe është nga Gjermania Veriore. Ai bashkë me vëllain e tij kishin...
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu

Zyrtari evropian dënohet për përdhunim brenda Komisionit Evropian

Zyrtari evropian dënohet për përdhunim brenda Komisionit Evropian. Një zyrtar evropian është dënuar gjatë ditës së hënë...
Reklama
Reklama