14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Kryefaqja Europa Belgjika

Belgjika

Alba Report ju sjell të rejat dhe informacjonet më të fundit nga Belgjika.

Një shumë rekord e cila përbën 10% të buxhetit të ri i është kushtuar trajnimit për situatat emergjente. Kjo është shuma më e madhe e buxhetit vjetor të ndihmave humanitare prej 1.6 miliard €....
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Beniamin Netanyahu po shqyrton aneksimin e disa territoreve në Bregun Perëndimor

Beniamin Netanyahu po shqyrton aneksimin e disa territoreve në Bregun Perëndimor

Kryeministri i Izraelit, Beniamin Netanyahu, deklaroi se do të aneksojë disa territoret ku gjenden disa Komunitete Hebraike....

Cunami i akullit në Niagara

Reklama
Reklama