14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Kryefaqja Europa Europa Perëndimore

Europa Perëndimore

Alba Report ju sjell lajmet më të fundit nga Europa Perëndimore.

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu

Pezullohen institucionet Amerikane pas mosmarrëveshjes Donald Trump dhe Kongresit

Mbyllen menjëherë disa institucione Amerikane mbas falimentimit të miratimit mbi projektligjin e famshëm për ndërtimin e murit midis Amerikës dhe Meksikës
Reklama
Reklama