14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Një video e realizuar nga femrat e policisë së Saksonisë ka shkaktuar shumë zhurmë në internet. Në këtë video, të cilën ne e kemi siguruar për ju, shfaqen femrat e policisë së...
Sipas informacioneve nga autoritetet, Policia gjermane ka evakuuar të paktën gjashtë gjykata pas një telefonate për bombë.
As Angela Merkel nuk u ka shpëtuar sulmeve Kibernetike në GjermaniNë shënjestër të një sulmi Kibernetik është gjendur pothuajse e gjithë klasa politike Gjermane këtë javë. Midis viktimave dhe shumë Personalitete Publike, pjesëtarë...
Zbulohet një flamur i organizatës terroriste në Berlin Kompania hekurudhore DEUCHE BAHN lajmëroi menjëherë policinë Federale për ngjarjen dhe menjëherë shërbimet lokale hekurudhore u ndërprenë. Policia Gjermane ka gjetur një flamur të organizatës xhihadiste e cila është pjesë e shtetit...
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
SHBA-ja zhvillon në Izrael sistemin më të përparuar Antiajror featured

SHBA-ja zhvillon në Izrael sistemin më të përparuar Antiajror

Forcat e Armatosura të SHBA-së kanë zhvilluar për herë të parë, sistemin më të përparuar antiajror dhe...
Reklama
Reklama