14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019

Italia ofron shtëpi me 1€

Ndoshta ideja të blesh një shtëpi me vetëm 1€ duket pak jashtë realitetit. Me sa duket Italia po e realizon ëndrrën e çdo personi që dëshiron të këtë shtëpinë që dëshiron vetëm...
Grabitësit përdorën automjete gërmimi për të hapur automjetin e transportimit të parave sikur të ishte një kuti konservash.
"Kemi punuar me intensitet për tju shmangur sanksjoneve deklaroi Koka e qeverisë Italjane"! Qeveria Italjane dhe Brukseli më në fund kanë rënë dakord me një zgjidhje e cila është konsideruar e arsyeshme nga të dyja palët.Buxheti parashikon një deficit buxhetor...
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Bujë me një anti-vegan i cili hëngri një ketër të pa gatuar publikisht

Bujë me një anti-vegan i cili hëngri një ketër të pa...

Youtube-ri anti-vegan, i cili quhet Sv3rige dhe është pjesëtar i lëvizjes “sarkofag”. Ai kishte vajtur gjatë ditës së...
Reklama
Reklama