14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Gjermania dhe Franca refuzojnë riatdhesimin e xhihadistëve featured

Gjermania dhe Franca refuzojnë riatdhesimin e xhihadistëve

Gazeta Gjermane Suddeutsche Zeitung ka theksuar rreziqet që kanosen me riatdhesimin e ish luftëtarëve të Shtetit Islamik. Gjermania dhe...
Reklama
Reklama