14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019

Mjedisi

Lajmet reale dhe të rëndësishme nga sektori i mjedisit. Informacion mbi eventet, natyrën, biologjinë, ekologjinë dhe ndryshimin klimatik i cili po ndryshon jetën tonë çdo ditë e më shumë

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Shkëputet një ajsberg gjigand nga Antarktida featured

Shkëputet një ajsberg gjigand nga Antarktida

Nasa ka publikuar disa fotografi ku duken qartë çarjet e mëdha në akullnajën Brunt, të cilat zmadhohen...
Reklama
Reklama