14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019

Kosova

Alba report ju sjell Informacion mbi zhvillimet politike dhe eventet nga Kosova. Lajme Politike, Ekonomike, Sportive dhe kulturore nga Republika e Pavarur të Kosovës.

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Ajo ra në koma dhe kur u zgjua kishte lindur një fëmijë e

Ajo ra në koma dhe kur u zgjua kishte lindur një...

Një adoleshente që kishte rënë në koma pasi kishte vajtur për të fjetur me dhimbje koke, u zgjua katër...
Reklama
Reklama