14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019

Qeveria

Lajme dhe njoftime mbi aktivitetin e Maxhorancës Parlamentare të Republikës së Shqipërisë.

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
SHBA-ja zhvillon në Izrael sistemin më të përparuar Antiajror featured

SHBA-ja zhvillon në Izrael sistemin më të përparuar Antiajror

Forcat e Armatosura të SHBA-së kanë zhvilluar për herë të parë, sistemin më të përparuar antiajror dhe...
Reklama
Reklama