Connect with us

Published

on

Lepuri i zgjuar ka një taktikë të shpejtë për të shpëtuar mikun e tij. Një mace iste bllokuar poshtë dheut dhe lepuri vajti dhe gërmoi dheun për ta nxjerrur nga aty. Kafsha kishte gërmuar një gropë për të ndihmuar mikun e tij të përshtatej në shtëpinë e tij të re. Ngjarja ka ndodhur në Spanjë.Pasi mbaron së gurmuari, lepuri largohet dhe macja vajti ta falenderonte për ndihmën që i kishte dhënë.

Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat