13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Tensioni midis SHBA-së dhe Turqisë vazhdon por procesi i dorëzimit të F-35 nuk është anuluar

Tensioni midis SHBA-së dhe Turqisë vazhdon por procesi i dorëzimit të...

Kësaj radhe, shkaku i tensionit është një deklaratë e State Departament për sa i përket përmbajtjes së takimit...
Reklama
Reklama