24 C
Tirana
E shtunë, Maj 25, 2019
217FansaPëlqeje
1,313Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Indonezi » Arrin në 429 numri i të vdekurve

Indonezi » Arrin në 429 numri i të vdekurve

Sipas raportit të fundit nga autoritetet Indoneziane të plagosurit janë rreth 1,485 persona dhe 154 të humbur Bilanci tragjik i viktimave në Indonezi sa vjen...
Reklama
Reklama