13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019

Sex

Sex – Çdo gjë në lidhje me jetën seksuale të çifteve dhe edukimit seksual të adoleshentëve në një udhëzues gjithëpërfshirës.

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Një djalë kishte filmuar rënien e helikopterit në të cilin ndodhej

Një djalë kishte filmuar rënien e helikopterit në të cilin ndodhej...

Gjatë muajit korrik , një djalë kishte filmuar rënien e helikopterit në të cilin ndodhej. Ky helikopter kishte rënë diku në shkëmbinjtë e malit...
Reklama
Reklama