Connect with us

Arte Marcjale

Majlinda Kelmendi arriti të mposhtë femrën që nxori nok aut Vladimir Putinin

Kjo ishte një fitore e merituar e kampjones Majlinda Kelmendi

Published

on

Majlinda Kelmendi arriti të mposhtë femrën që nxori nok aut Vladimir Putinin

Majlinda Kelmendi arriti të mposhtë kampionen ruse të Xhudos, Natalia Kuziutina e cila ishte ndeshur pak kohë më parë me presidentin rus, Vladimir Putin.. Gjatë kësaj ndeshje, Natalia Kuziutina kishte arritur të fitonte ndeshjen miqësore kundër presidentit rus duke e nxjerrë nok aut.

Majlinda Kelmendi
Momenti pak pas fitores që shënoi Majlinda Kelmendi kundër kundërshtares ruse.
kAMPIONJA rUSE
kAMPIONJA rUSE ME Vladimir Putinin

Majlinda Kelmendi arriti të shënojë fitore në pjesën finale të ndeshjes dhe lajmi është transmetuar nga media të ndryshme duke jehuar fitoren e kampiones tonë. Emri i ruses ishte përmendur pak kohë më parë për shkak të një ndeshje që kishte zhvilluar me presidenti rus duke arritur të shënojë fitore kundër tij.

https://www.youtube.com/watch?v=bf6M1k9cSUQ
Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat