Connect with us

Gossip

Morena Taraku ka lënë duhanin dhe përdor vetëm cigare elektronike

Published

on

Morena Taraku ka lënë duhanin dhe përdor vetëm cigare elektronike

Morena Taraku është një ndër femrat më të bukura Shqiptare. Një ndër vajzat e para që kanë arritur të kontribojnë në ShowBiz-in e vendit tonë.

Së fundi ajo ka pozuar në rrjetet sociale me një foto e cila është inkurajuese për mijëra femra që e pinë duhanin. Me sa duket ajo ka lënë duhanin dhe ka pozuar në një foto  duke shijuar një cigare elektronike.


View this post on Instagram

W H O S A I D S M O K I N G K I L L S 💀

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on


Nga kjo foto mund të kuptojnë fare lehtë se ajo është bërë akoma më interesante. Linjat e saj të mrekullueshme ushqejnë fantazinë e çdo mashkulli. Shijoni foton e saj, e cila është marrë nga profili i saj në Instagram.


Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat

Copyright © 2019 Alba Report