Morena Taraku ka lënë duhanin dhe përdor vetëm cigare elektronike

Morena Taraku është një ndër femrat më të bukura Shqiptare. Një ndër vajzat e para që kanë arritur të kontribojnë në ShowBiz-in e vendit tonë.

Së fundi ajo ka pozuar në rrjetet sociale me një foto e cila është inkurajuese për mijëra femra që e pinë duhanin. Me sa duket ajo ka lënë duhanin dhe ka pozuar në një foto  duke shijuar një cigare elektronike.


View this post on Instagram

W H O S A I D S M O K I N G K I L L S 💀

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on


Nga kjo foto mund të kuptojnë fare lehtë se ajo është bërë akoma më interesante. Linjat e saj të mrekullueshme ushqejnë fantazinë e çdo mashkulli. Shijoni foton e saj, e cila është marrë nga profili i saj në Instagram.


Reklama

Beni nje koment

Jul lutem shtoni komentin tuaj
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu