Connect with us

Azia

Një grua nga India i preu organin gjenital bashkëshortit të saj sepse ishte kthyer në shtëpi i dehur

Published

on

Një grua nga India i preu organin gjenital bashkëshortit të saj

Ai ishte kthyer në shtëpi nga një xhiro që kishte dalë me shokët atë mbrëmje. Në shtëpi e priste bashkëshortja e tij e xhindosur, e cila nuk e kishte marrë aspak me sy të drejtën e tij të argëtimit. Ata ishin konfrontuar egërsisht me njëri tjetrin dhe burri kishte përfunduar në spital pa organin gjenital me vete.

Episodi kishte ndodhur gjatë së shtunës së kaluar kur një 26 vjeçar i cili punonte në një fabrikë mermerësh, ishte kthyer në shtëpi i dehur tapë. Ai kishte konsumuar një sasi të madhe alkooli

Sipas policisë, duke qenë plotësisht nën efektin e alkoolit, Burri kishte filluar të konfrontohej me gruan e tij 24 vjeçare. Ajo kishte kapur një thikë në kuzhinë dhe i kishte prerë atij organin gjenital. Menjëherë pas këtij sulmi, viktima ishte transferuar me urgjencë në spital. Aty ai gjendet në një gjendje të stabilizuar.

Për sa i përket 24 vjeçares me të cilën kishin dy fëmijë, mbetet akoma e lirë pasi nuk është arrestuar ende.


Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat

Copyright © 2019 Alba Report