14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Kryefaqja Opinion

Opinion

Opinione dhe analiza mbi çështjet sociale, kulturore, ekonomike, dhe situatat politike në vend dhe mbarë botën.

Asnjë postim për tu shfaqur

217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Çmenduria e Hitlerit po shkatërron gjithkënd rreth meje

Einstein: Çmenduria e Hitlerit po shkatërron gjithkënd rreth meje

Midis disa letrave që kanë dalë «në ankand» gjenden dhe tre telegrame që ishin shkruajtur gjatë viteve...
Reklama
Reklama