Connect with us

Opozita

PD-ja e kënaqur me mitingun e mbrëmshëm

Published

on

PD-ja e kënaqur me mitingun e mbrëmshëm

Pas një sërë trazirash dhe aktesh dhune, PD realizoi mbrëmë një miting paqësor gjatë së cilit kishte një pjesëmarrje të gjërë. Në këtë protestë merrnin pjesë rreth 4000-6000 protestues.

Nje album me pamje magjepese te kryengritjes madheshtore qe kurre nuk i keni pare! Rama ik! Fitore!! sb

Posted by Sali Berisha on Saturday, June 22, 2019
sKEMA

Protesta e mbrëmshme ishte e urtë dhe paqësore por nuk ka asnjë lidhje me shifrat fantastike që burojnë nga qarqet e PD-së të cilat si gjithmonë kanë një tendencë të shumëfishojnë numrin e pjesëmarrësve.

Më të lexuarat

Copyright © 2019 Alba Report