Connect with us

Bota

Presidenti Amerikan përfshihet në aksident automobilistik

Published

on

Eskorta e Presidentit Amerikan përfshihet në aksident automobilistik

Dy persona janë plagosur në një aksident të çuditshëm në afërsi të Shtëpisë së Bardhë. Aksidenti ka ndodhur me datë 30 Janar.


[videopress OwWdFNBY]

Sipas informacioneve një protestues është hedhur nga trotuari dhe ka dalë përpara eskortës e cila po transportonte Presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump.

Një shoqërues nga shërbimet sekrete kishte vrapuar duke u përpjekur ta largonte nga rruga.  Befasisht, njëra nga makinat e shoqërimit e cila po lëvizte me shpejtësi i ka goditur që të dy.


Më të lexuarat