Connect with us

Shtetet e Bashkuara

Protesta e shqiptarëve të Amerikës para Shtëpisë së Bardhë

Zhvillohet protesta e diasporës shqiptare kundër George Soros, para Shtëpisë së Bardhë. Në këtë protestë morën pjesë një numër i përkufizuar protestuesish.

Published

on

Protesta e shqiptarëve të Amerikës para Shtëpisë së Bardhë

Filloi protesta e Shqiptarëve në Amerikë. Në këtë protestë morën pjesë qindra njerëz. Lideri historik i PD-së ka postuar një status në rrjetet sociale.

Statusi i plotë i zotit Sali Berisha:

«Qindra shqiptaro amerikane protestuan sot pas dite para Shtepise se Bardhe kunder nderhyrjes ne Shqiperi te kryespekullantit te planetit George Soros dhe krijeses se tij politike Edvin Kristaq Mafise, Moduros se Ballkanit. Mirenjohje te pakufishme ndaj tyre!»

sb

Proteste para Shtepise se Bardhe.Qindra shqiptaro amerikane protestuan sot pas dite para Shtepise se Bardhe kunder nderhyrjes ne Shqiperi te kryespekullantit te planetit George Soros dhe krijeses se tij politike Edvin Kristaq Mafise, Moduros se Ballkanit. Mirenjohje te pakufishme ndaj tyre! Ndiqni nje video te protestes se tyre. sb

Posted by Sali Berisha on Sunday, July 7, 2019

Më të lexuarat

Copyright © 2019 Alba Report