Connect with us

Qeveria

Rama viziton Mirditën në kuadër të ciklit «Bashkia që duam»

Published

on

Rama viziton Mirditën në kuadër të ciklit «Bashkia që duam»1featured

Kryeministri i Shqipërisë, zoti Edi Rama, ka vizituar sot Rrëshenin në kuadër të ciklit kombëtar «Shqipëria që duam». Takimi u zhvillua në një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse, si e kanë zakon dhe Mirditorët. Gjatë takimit të zhvilluar me banorët e Mirditës, u trajtuan disa çështje të ndryshme . Takimin e hapi ish Kryetari i Bashkisë së Rreshenit, zoti Ndrec Dedaj, i cili bëri një hyrje të shkurtër para se fjalën ta merrte Kryeministri, Edi Rama.


ERTV Live😊: Mirditë – Takimi publik i ciklit kombëtar "Bashkia që duam"🤝

Posted by Edi Rama on Wednesday, February 13, 2019


[rev_slider alias=”Mirditë”][/rev_slider]

Më të lexuarat