Connect with us

Politikë

Sali Berishës i është bërë fiksim motoja «Rama ik»

Published

on

Sali Berishës i është bërë fiksim «Rama ik»

Së fundmi, Sali Berisha dhe klika e tij janë shumë të zënë me planet e vjetra për dëbimin e Ramës nga pushteti pasi nuk ka lënë asnjë gur pa lëvizur deri tani për të realizuar një grusht shteti të suksesshëm, gjithmonë në emër të demokracisë, të cilën e ka shndërruar në një moto të famshme sa herë që ai vetë nuk është në pushtet.

Edhe per femijet e vegjel nje gogol! Rama ik! sb

Posted by Sali Berisha on Thursday, May 30, 2019

Nje meme qe tregon kriminelet ne strofullen e Krimit! sb

Posted by Sali Berisha on Wednesday, May 29, 2019

Emigrantet nga Londra nje miremengjes per Edvin Krimin! sb

Posted by Sali Berisha on Wednesday, May 29, 2019

Më të lexuarat