13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Artisti I njohur grek “TUS” nxjerr këngë për Alket Rizain. Një këngë që  duke patur parasysh sa Shqiptarë ndodhen emigrantë në shtetin fqinj pritet të bëhet Hit në Greqi. Kënga është Hip hop dhe madje është nga...
Era Istrefi shkrepi një foto me plis duke bërë simbolin e shqiponjës në Athinë tek Parthenoni, dhe Grekët e masakruan në Instagram me komente raciste dhe fyerje të papërgjegjshme.Ajo...
Gëzuar 106 vjetorin e Pavarësisë

Gëzuar 106 vjetorin e Pavarësisë

Gëzuar 106 vjetorin e Pavarësisë .Ju uroj nga zemra mbarë Shqiptarëve gëzuar 106 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë sonë.Lavdëruar qofshin heronjtë tanë, të cilët dhanë jetën e tyre që ne sot...

Varfëria të bën mjeshtër

Varfëria të bënë mjeshtër! Nëse ju mendoni se jeni të varfër atëeherë un ju them se skeni parë gjë akoma.Kjo Video Besohet të jetë realizuar në Indi.Shikoni me kujdes si pergatit ky mejshtër krevatesh një krevat për Klientin e tij .https://www.facebook.com/WhatNowUS/videos/917218511822199/
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Zbulohet jetë mikrobike në planetin e Marsit

Zbulohet jetë mikrobike në planetin Mars

Prezenca e metanit në atmosferën e Marsit ishte konfirmuar nga një analizë e re e të dhënave...
Reklama
Reklama