Connect with us
Sali Berisha keqpërdor imazhin e Ramush Haradinaj-t duke sulmuar kundërshtarët e tij
Opinion2 ditë ago

Skandal: Sali Berisha keqpërdor imazhin e Ramush Haradinaj-t për të sulmuar kundërshtarët e tij

Lulzim Basha përmend jo një por 3 palë zgjedhje me 13 tetor
Editorial6 ditë ago

Skandal: Lulzim Basha përmend jo një por 3 palë zgjedhje me 13 tetor

Opozita Rrugore i bën thirrje militantëve të saj të bllokojnë kryqëzimet dhe akset rrugore për të krijuar kaos
Editorial1 javë ago

Çmenduri: Opozita rrugore i bën thirrje militantëve të saj të bllokojnë kryqëzimet dhe akset rrugore për të krijuar kaos

Përkrahësit e Berishës fillojnë të kërcënojnë me familje kritikuesit e Berishës
Lajme1 javë ago

Përkrahësit e Berishës fillojnë të kërcënojnë me familje kritikuesit e Berishës

Sali Berisha vijon aksionin e tij të shpifjes dhe informacionit fals
Politikë1 javë ago

Sali Berisha vijon aksionin e tij të shpifjes dhe informacionit fals

Sali Berisha vijon me qëndrimet e tij- Akoma nuk ka pranuar humbjen
Editorial1 javë ago

Sali Berisha vijon me qëndrimet e tij: Akoma nuk ka pranuar humbjen

Shpall Gjykatën Kushtetuese të kapur akoma pa u krijuar
Politikë1 javë ago

Sali Berisha në hall: Shpall Gjykatën Kushtetuese të kapur akoma pa u krijuar

Plani propagandistik i frontit të opozitës për të dëmtuar imazhin e Ramës
Editorial2 javë ago

Plani propagandistik i frontit të opozitës për të dëmtuar imazhin e Ramës

Editorial2 javë ago

Sali Berisha tenton të shpallë Edi Ramën agjent serb

Fushatë e paparë manipulimi në nivel masiv nga dyshja PD-LSI
Editorial2 javë ago

Fushatë e paparë manipulimi në nivel masiv nga dyshja PD-LSI

Berisha, Basha, Kryemadhi përpiqen të konvertojnë protestën e opozitës në një kryengritje popullore
Editorial2 javë ago

Treshja Berisha, Basha, Kryemadhi përpiqen të konvertojnë protestën e opozitës në një kryengritje popullore

Monika Kryemadhi tenton ti shesë shqiptarëve kërriçin për mushkë
Editorial2 javë ago

Monika Kryemadhi tenton ti shesë shqiptarëve kërriçin për mushkë

Sali Berisha kërcënon Edi Ramën me 37 vite burg
Editorial2 javë ago

Qesharake: Sali Berisha kërcënon Edi Ramën me 37 vite burg

Editorial2 javë ago

Skandal: Voltana Ademi nuk dorëzon mandatin sipas ligjit por kërkon dhe të na qeverisin ndërkombëtarët

Protesta e shqiptarëve të Amerikës para Shtëpisë së Bardhë
Shtetet e Bashkuara2 javë ago

Protesta e shqiptarëve të Amerikës para Shtëpisë së Bardhë