13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Era Istrefi shkrepi një foto me plis duke bërë simbolin e shqiponjës në Athinë tek Parthenoni, dhe Grekët e masakruan në Instagram me komente raciste dhe fyerje të papërgjegjshme.Ajo...

Varfëria të bën mjeshtër

Varfëria të bënë mjeshtër! Nëse ju mendoni se jeni të varfër atëeherë un ju them se skeni parë gjë akoma.Kjo Video Besohet të jetë realizuar në Indi.Shikoni me kujdes si pergatit ky mejshtër krevatesh një krevat për Klientin e tij .https://www.facebook.com/WhatNowUS/videos/917218511822199/
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Epoka e zhvillimit të shpejtë Ekonomik ka mbaruar

Epoka e zhvillimit të shpejtë Ekonomik ka mbaruar

Sipas PWC epoka e zhvillimit të shpejtë Ekonomik ka mbaruar pasi ritmi i Ekonomisë në SHBA parashikohet të ulet nga 2,8% në...
Reklama
Reklama