14 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Sali Berishës dhe familjes së tij i ndalohet hyrja në SHBA featured

Sali Berishës dhe familjes së tij i ndalohet hyrja në SHBA

Sot është zhvilluar një debat i ashpër midis liderit të opozitës dhe Kryeministrit të Shqipërisë. Gjatë këtij...
Reklama
Reklama