13 C
Tirana
E martë, Maj 21, 2019
Kryefaqja Teknologji

Teknologji

Informacjone mbi zhvillimet më të reja nga fusha e Teknologjisë

Vizitorët e këtij hoteli hapësinor do të kenë mundësinë të shijojnë plot 16 lindje dhe perëndime të diellit gjatë ditës. Ata do të përjetojnë dhe eksperiencën e mungesës së gravitetit.
Studjuesit e Universitetit të Sidneit kanë zbuluar një super adesiv i cili rigjeneron çdo plagë brënda 60 sekondaveNjë ekip ndërkombëtar studiuesish ka zbuluar dhe riprodhuar një xhel kirurgjik i cili ka aftësinë të shërojë akoma...
217FansaPëlqeje
1,317Ndjekës Follow
2Ndjekës Follow
1AbonentëAbonohu
Gruaja e ish-presidentit të Interpolit, Meng Hongwei, ka denoncuar tentativë rrëmbimi

Gruaja e ish-presidentit të Interpolit, Meng Hongwei, ka denoncuar tentativë rrëmbimi

Gruaja e ish-presidentit të Interpolit, Meng Hongwei, ka denoncuar tentativë rrëmbimi. Ju rikujtojmë se bashkëshorti i saj,...
Reklama
Reklama