Connect with us

Bota

Vdes reperi i njohur në aksident automobilistik

Published

on

Vdes reperi i njohur në aksident automobilistik featured

Sipas informacioneve të fundit ka vdekur reperi i njohur Blaine Johnson. Ai vdiq në moshën 28 vjeçare nga një aksident automobilistik.


https://soundcloud.com/dondollamusic/cadet-x-deno-driz-advice-dele-ali

Lajmin e vdekjes së tij e kanë konfirmuar dhe familjarët e tij.Njoftimi i familjarëve.

Ne, familja e Blaine Cameron Johnson i cili njihej dhe me pseudonimin Cadet  (Underrated Legend), po ndajmë me ju lajmin e trishtë të vdekjes së tij. Ai ka vdekur gjatë orëve të para të mëngjesit teksa ndodhej në një Taksi e cila po e transportonte në një festival. Pikërisht në këtë moment, familja e tij, vlerësojmë padurimin tuaj dhe do të ndajmë me ju çdo informacion. Ju falënderojmë paraprakisht për mbështetjen tuaj.

Me dashuri, familja Johnson.


Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat