Connect with us

Shtetet e Bashkuara

Vetëqëllohet me pistoletë gjatë përpjekjes së tij për të vrarë një kacabu

Published

on

Vetëqëllohet me pistoletë gjatë përpjekjes së tij për të vrarë një kacabu

Vetëqëllohet me pistoletë gjatë përpjekjes së tij për të vrarë një kacabu. Pesëdhjetë vjeçari që tashmë gjendet n një karrocë  invalidësh kishte parë një kacabu në një qoshe të dhomës së tij dhe kishte vendosur ta vriste. Ai kishte kapur këpucën e tij dhe e kishte hedhur mbi insektin gjigand. Megjithatë, kishte harruar se brenda në këpucë kishte fshehur armën e tij.

Kur kishte rënë këpuca në tokë, arma ishte shkrepur dhe plumbi e kishte goditur atë në këmbë. Për fat të mirë atë e kishin dëgjuar komshinjtë. Ata kishin lajmëruar policinë dhe e kishin transportuar menjëherë në spital.

Nuk dihet ende nëse insekti ishte vrarë apo i kishte shpëtuar sulmit. Ngjarja ka ndodhur në Michigan të Shteteve të Bashkuara.Click to comment

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Më të lexuarat