Connect with us

Bota

Vladimir Putin humb me nokaut nga një femër

Published

on

Vladimir Putin humb me nokaut nga një femër featured1

Vladimir Putin humb me nokaut nga një femër. Presidenti Rus mbahet për aftësitë e tij në Artet Marcjale, pasi disponon një rrip të zi në xhudo, i cili është dhe sporti i tij i preferuar. Megjithatë, kur u ndesh me kampionen Ruse të këtij sporti, Natalia Kuziutina,  ai ishte vënë në pozitë të vështirë.

Ditën e enjte ai ishte stërvitur bashkë me anëtarët e skuadrës kombëtarë të Xhudos në Rusi, një aktivitet që ai e zhvillon shumë shpesh.

Presidenti Rus ka zhvilluar dhe kësaj radhe në palestër, duke patur një ushtri me gazetarë dhe fotografë, për të demonstruar aftësitë e tij në sportin e Xhudos. Aty ai ndeshej tek për tek me kampionët Rusë, por mesa duket kësaj radhe nuk i ka ecur pasi kësaj radhe doli dhe nokaut.Sipas një gazete: «Reagimi i tij ishte normal, pasi ai ishte ngritur dhe i kishte dhuruar sportistes një puthje në kokë».

Ja vlen të nënvizojmë se në fotografitë që u publikuan nga ndeshjet që kishte zhvilluar Presidenti Rus,  nuk ekziston asnjë plan nga humbjet e tij.

Sportistja në fjalë ka falënderuar Presidentin Rus me anë të një statusi në rrjetet sociale, i cili pas negociatave disaorëshe për Sirinë, arriti të gjejë kohën për një stërvitje të cilësisë së lartë.Më të lexuarat