Connect with us

Greqi

Zbulohet trupi i pajetë i një tjetër studentje në Rodhos

Published

on

Dhe një tjetër studente 24 vjeçare gjëndet e pajetë në apartamentin e saj

Ndonëse akoma s’kanë kaluar 10 ditë  ngjarja makabër e cila tronditi Greqinë. Flasim për vrasjen e studentes Elena Topaludhi në Rodhos. Përsëri në ishull u lokalizua një tjetër studente, e cila u gjend e pajetë në apartamentin e saj.

Gjendet e vdekur në apartamentin e saj dhe një tjetër studente në Rodhos
Foto Ilustruese

Një studente 24 vjeçare e cila banonte në zonën pranë rrugës “Michail Petridis” u gjend e vdekur pasditen e së enjtes. Vend ngjarja menjëherë u blindua nga forca të shumta të policisë Greke.

Nga policia Greke Po hetohet pista e vetë vrasjes por nuk përjashtohet dhe ajo e eliminimit nga qarqe të strukturuara kriminale 

Më të lexuarat

Copyright © 2019 Alba Report